Gezocht: locatie voor Oud & Nieuw (met mooie beloning voor de gouden tip) Gezocht: locatie voor Oud & Nieuw (met mooie beloning voor de gouden tip)
Leestijd: 2 minuten



Ik heb een quizvraag voor je. Welke reis is het populairst bij VillaVibes? Lapland? Jordanië? Nee. Het zijn onze Oud & Nieuw weekenden. Afgelopen jaar hadden we maar liefst 400 (!) mensen op de wachtlijst staan.
Dat deed pijn. We hebben nog nooit zo veel mensen moeten teleurstellen en kregen talloze belletjes en mailtjes van mensen die vroegen of we niet even ergens een extra locatie konden fiksen. Die locatie hadden we graag geregeld. Alleen lukte het op die korte termijn niet meer.
Daarom ben ik (Joost) nu al hard op zoek naar een extra locatie voor Oud & Nieuw. En jij kan mij daarbij helpen. Komt de gouden tip van jou? Dan ben je er zeker bij. Je krijgt van mij de mooiste kamer plus een paar flessen champagne.
Wij zoeken een plek waar we…
- Met circa 150-400 personen kunnen overnachten in gescheiden bedden
- Het liefst 1 nacht kunnen verblijven ( 31 dec. – 1 jan.). Als dat niet mogelijk is, dan een verblijf van maximaal 3 nachten (bijvoorbeeld 30 dec. – 2 jan.)
- De ruimte hebben om een knalfeest te organiseren
- Het liefst met ontbijt en diner
- Op maximaal 3 uur van Utrecht
Heb jij een tip voor ons? Deel hem via het formulier hieronder of mail naar Joost@Villavibes.nl. Ik ben je eeuwig dankbaar.
Ik heb een tip voor een Oud & Nieuw locatie

Speciale kortingen ontvangen?
Meld je aan voor de VillaVibes nieuwsbrief.
0 reacties