Deze singlereis bieden we momenteel niet aan.
Je kunt deze reis wel bekijken, maar niet boeken.

Bekijk al onze reizen

Surfvakantie - El Gouna Surfvakantie - El Gouna - Egypte

De ultieme kite-vakantie met professionele begeleiding in Egypte

8.8
4 reviews

Lijkt het je leuk om te leren kiten? Of kun je het al en wil je jouw skills verbeteren? Dan is dit de ultieme vakantie voor jou. Naast professionele lessen en lekker veel vrije tijd, staat deze vakantie vooral bekend om het relaxte sfeertje.

Avatar van Roy van Ammers
Door: Roy van Ammers
Afbeelding voor Kiten in El Gouna – Egypte
Afbeelding voor Kiten in El Gouna – Egypte
Afbeelding voor Kiten in El Gouna – Egypte

Lijkt het je leuk om te leren kiten? Of kun je het al en wil je jouw skills verbeteren? Dan is dit de ultieme vakantie voor jou. Naast professionele lessen en lekker veel vrije tijd, staat deze vakantie vooral bekend om het relaxte sfeertje.

Unieke Villavibes garanties

Dankzij onze Gelijkgestemden Garanties heb je gegarandeerd een leuke klik met jouw reisgenoten. Zo zijn onze groepsreizen exclusief voor singles met een diploma of baan op hbo-niveau of hoger.

Afhankelijk van je reis mag je bij ons nog kosteloos annuleren tot 3, 6 of 8 weken vóór vertrek. Je bent dan alleen de boekingskosten & SGR-bijdrage kwijt (totaal €34,50). Flexibel hè?

Onze singlereizen zijn ingedeeld in leeftijdscategorieën. Bijvoorbeeld 25 t/m 39 jaar. Of 50 t/m 69 jaar. Je mag maximaal 12 maanden te jong of te oud zijn.

De man-vrouw verhouding is op elke reis ongeveer gelijk. Dat is leuk voor de chemie in de groep. In het uiterste geval is de verhouding 60%-40%. Nooit meer. Beloofd.

De groepsgrootte van een reis is altijd tussen de 70% en 135% van het aangekondigde aantal mensen. We gaan bewust met grotere groepen. Hierdoor zijn er altijd genoeg mensen met wie je een leuke klik hebt.

Niks zo vervelend als een vakantie die niet doorgaat. Daarom gaan al onze singlereizen gegarandeerd door. Alleen bij hoge uitzondering zal een reis niet vertrekken. Je hoort dit dan ruim voor vertrek. In de afgelopen 21 jaar is dit bij slechts 1% van onze reizen gebeurd.

Bekijk het bewijs
Let op: je bekijkt op dit moment een reis die wij niet langer aanbieden. Gelukkig zijn daar een hoop mooie actieve singlereizen voor in de plaats gekomen.
  • Vlucht + 7 kg handbagage + transfer hotel.
  • 7 nachten in Hotel Ocean View o.b.v. all inclusive.
  • 2 avonden uit eten in restaurant El Gouna.
  • 5 dagen kitesurf-lessen en coaching (tot 5 uur per dag).
  • Alle kitesurf-uitrusting en materialen.
  • Alle ‘no-wind-activiteiten’ (zoals wakeboarding, snorkelen etc.).
  • Tot 6 weken voor vertrek kosteloos annuleren.
  • VillaVibes reisleidster
  • Ruimbagage 20 kg à €38
  • Eventuele toeslag single kamer à €175
  • Visumkosten à €27,50
  • Transport hotel – kitespot (+ €1 per enkeltje)
  • Boekingskosten à €25

Eerstvolgende vertrekdata

Voor deze bestemming of categorie zijn op dit moment geen reizen beschikbaar.

Prijzen zijn excl. € 29,50 boekingskosten en € 5,- SGR-bijdrage.
Reis vol? Vul het boekingsformulier in en kom vrijblijvend op de wachtlijst.

Afbeelding voor
Afbeelding voor
Afbeelding voor
Afbeelding voor
Afbeelding voor
Afbeelding voor
Afbeelding voor
Afbeelding voor
Afbeelding voor
Afbeelding voor
Afbeelding voor
Afbeelding voor
Afbeelding voor
Afbeelding voor

De ultieme kite-vakantie

Samen met 19 gelijkgestemde singles ga je genieten van een van de meest geliefde Kitesurf spots ter wereld: El Gouna in Egypte. Wind, klimaat en omstandigheden naderen hier de perfectie. Onze vrienden van Kiteschool Kite Tribe weten daar alles van. Zij geven jou straks de beste tips om in razendsnel tempo (nog) beter te worden.

  • Professionele lessen. 5 dagen lang 4-6 uur per dag.
  • Groepjes voor beginners, intermediates en gevorderden.
  • Bijna alles zit bij onze prijs inbegrepen.
  • Fantastisch all-inclusive hotel aan zee (adults only)
  • Leuke sfeer dankzij 19 gelijkgestemde singles.
Cover voor

Kitesurf event El Gouna

Kitesurfen. Als je het eenmaal onder de knie hebt, ben je verslaafd. Maar het kan veel tijd kosten. En geld. Bij ons Kitesurf Event in El Gouna sla je twee vliegen in één klap. Je wordt een volle week gecoacht en getraind in de beste omstandigheden. Hier ga je het snel leren. Of je wordt heel snel beter. In ideale omstandigheden.

Dat zit ‘m niet alleen in de ondiepe zee, het lekkere zonnetje en de doorgaans aanwezige goede wind. Het zit ‘m ook in de het fijne sfeertje. Als er één tak van sport is waar ‘Good Vibes’ boven alles gaan, dan is het wel in de kitesurf-wereld.

Cover voor

Snel leren op jouw niveau

Straks wordt de groep van 20 Vibers opgedeeld in niveaus. Van absolute beginners tot ervaren kiters en alles daar tussenin. Gedurende de week hebben we 5 à 7 trainers/coaches. Zij gaan intensief aan de slag met jou en jouw groepje.

Ze helpen je niet alleen met kitesurfen. Ook bij alle randzaken doen ze er alles aan om jou een onvergetelijke week te bezorgen.

Cover voor

Wind, zon en temperatuur El Gouna

Het kite-seizoen in El Gouna loopt van maart t/m november. Wij gaan dit jaar de tweede helft van mei en in de laatste twee weken van september.

  • Het water is aangenaam warm. Gemiddeld dan 24 graden.
  • Wind is gemiddeld 15-25 knopen. Er wordt altijd gekitesurft tussen 12-26 knopen.
  • Temperatuur overdag 28 graden.
  • El Gouna kent grote, ondiepe lagoons, uitermate geschikt voor alle niveaus.
Cover voor

Geen wind? Geen probleem

Statistisch gezien heb je in 75% van alle dagen kans dat er gewoon gekite kan worden. Maar wat als je pech hebt? Dat de wind onder of boven de grens van 12-26 knopen is?

In dat geval is er een second-best programma dat bij de prijs is inbegrepen. Op basis van onze eerdere kite-reizen bieden we de drie meest populaire aan:

  • Hike in de woestijn met barbecue.
  • Wakeboarden
  • Snorkelen
Cover voor

De trainer/coaches van kitetribe

Kite Tribe is een vrij jonge organisatie, opgericht door de zussen Mia en Sophie Ayoub. Hier werken internationale en hoog gekwalificeerde trainers/coaches. De voertaal is Engels, maar een enkeling spreekt Duits of Nederlands. Het zijn allemaal gekwalificeerde trainers.

Zij kennen El Gouna allemaal op hun duimpje. Uiteraard geldt dat voor alle kitespots in de buurt. Maar ook in El Gouna zelf weten ze precies waar je moet zijn. Van de restaurants tot de winkel-eigenaren, van het nachtleven tot de taxibedrijven.

Cover voor

Gezelligheid in El Gouna

Daar waar kitesurfers zijn, daar is gezelligheid. Dus is het logisch dat je in El Gouna ook ’s avonds en ’s nachts genoeg horeca vindt. Je hoeft je niet druk te maken of je er leuke restaurants vindt. Of plekken waar je ’s nachts lekker tekeer kunt gaan op de dansvloer.

Hoewel ons hotel all inclusive is, weten we dat iedereen het leuk vindt om ’s avonds ook een paar keer ergens anders te eten. Daarom gaan we twee avonden naar goede, sfeervolle restaurants in El Gouna. Deze diners zitten bij de prijs inbegrepen (de drankjes niet).

Cover voor

Hotel Ocean View

Dit hotel is misschien wel het meest geliefde hotel van El Gouna. Het is een ‘adults only’ hotel dat maar liefst een 9,1 scoort in Zoover (op bijna 1000 reviews).

  • Je slaapt op een kamer op indeling (twee gescheiden bedden, met iemand van jouw geslacht en ongeveer jouw leeftijd.)
  • Mogelijkheid boeken single kamer (toeslag € 175 per week).
  • Verblijf op basis van all inclusive (ontbijt-, lunch- en dinerbuffet, en alle drankjes tussen 10.00 – 00.00 uur).
  • Kamers met TV, airco, kluisje, gratis Wifi en badkamer met douche, toilet en föhn.
Cover voor

Vliegtijden, transfer + paspoort/visa

  • We vliegen met Corendon Airlines van Amsterdam naar Hurghada.
  • Vluchttijd is ongeveer 4.5 uur.
  • De transfer van Hurghada naar El Gouna duurt ongeveer 30 minuten.
  • Bij de prijs inbegrepen zit max. 7 kg handbagage. Wil je ruimbagage bij boeken, dan kost dat extra € 38 (retour). Je mag dan maximaal 20 kg meenemen.
  • Het is noodzakelijk dat het paspoort minimaal 6 maanden na terugkomst nog geldig is.
  • Voor reizen naar Egypte heb je een visum nodig dat je bij aankomst in Egypte kunt aanschaffen. Het visum is in de aankomsthal ter plaatse bij de Corendon-balie te verkrijgen voor €27,50 p.p. Dit bedrag kun je alleen in euro’s afrekenen en is inclusief de servicekosten.
Heen op 21 mei 2019Amsterdam – HurghadaCND21708:0013:20
Terug op 28 mei 2019Hurghada – AmsterdamCND21822:5004:45

 

Heen op 17 en 24 sept 2019Amsterdam – HurghadaCND21716:5022:10
Terug op 24 sept en 1 okt 2019Hurghada – AmsterdamCND21822:5004:45
Cover voor

Handig om te weten

  • De beste periode om te kiten in El Gouna is van maart t/m november
  • Je dient een reisverzekering af te sluiten waar bijzondere sporten onder vallen. Hier kun je een beroep op doen indien er onverhoopt letsel ontstaat of andere specialistische medische hulp nodig is.
  • Als je pech hebt met de wind, dan kun je niets op VillaVibes verhalen. Het risico draag je zelf. Dat is inherent aan kitesurfen.
  • Bij geen-wind zijn de vervangende activiteiten wel bij de prijs inbegrepen
  • Als de wind gaat vallen tijdens het kiten, dan is er géén extra vervangende activiteit.
  • Al het kite-materiaal is bij de prijs inbegrepen. Je hoeft zelf niets mee te nemen.
  • Neem zelf een wetsuit mee als je kunt. Materiaalhuur in El Gouna is heel goed, maar wetsuits matig.
  • Denk aan vaccinaties. Voor Egypte wordt aanbevolen vaccinatie tegen hepatitis A en tegen DTP.
Cover voor
Afbeelding voor Alleen bij Villavibes — 6 keiharde garanties
Afbeelding voor Alleen bij Villavibes — 6 keiharde garanties

Alleen bij Villavibes
6 keiharde garanties
Alleen bij Villavibes — 6 keiharde garanties

Dankzij onze Gelijkgestemden Garanties heb je gegarandeerd een leuke klik met jouw reisgenoten. Zo zijn onze groepsreizen exclusief voor singles met een diploma of baan op hbo-niveau of hoger.

Onze singlereizen zijn ingedeeld in leeftijdscategorieën. Bijvoorbeeld 25 t/m 39 jaar. Of 50 t/m 69 jaar. Je mag maximaal 12 maanden te jong of te oud zijn.

De man-vrouw verhouding is op elke reis ongeveer gelijk. Dat is leuk voor de chemie in de groep. In het uiterste geval is de verhouding 60%-40%. Nooit meer. Beloofd.

Afhankelijk van je reis mag je bij ons nog kosteloos annuleren tot 3, 6 of 8 weken vóór vertrek. Je bent dan alleen de boekingskosten & SGR-bijdrage kwijt (totaal €34,95). Flexibel hè?

Niks zo vervelend als een vakantie die niet doorgaat. Daarom gaan al onze singlereizen gegarandeerd door. Alleen bij hoge uitzondering zal een reis niet vertrekken. Je hoort dit dan ruim voor vertrek. In de afgelopen 21 jaar is dit bij slechts 1% van onze reizen gebeurd.

De groepsgrootte van een reis is altijd tussen de 70% en 135% van het aangekondigde aantal mensen. We gaan bewust met grotere groepen. Hierdoor zijn er altijd genoeg mensen met wie je een leuke klik hebt.

Bekijk het bewijs
Surfen Ericeira 
25 − 45 jaar
23 − 30 sep
25 plekken
€1195
Wachtlijst
Reis
Vertrek
Leeftijd
Groep
Prijs
Mannen
Vrouwen
 
Surfvakantie – Ericeira – Portugal
23 − 30 sep
25 − 45 jaar
25
€1195
Vol
Vol
Wachtlijst

Prijzen zijn excl. € 29,50 boekingskosten en € 5,- SGR-bijdrage.
Reis vol? Vul het boekingsformulier in en kom vrijblijvend op de wachtlijst.

Stel je vraag

Contactformulier

"*" geeft vereiste velden aan

Contactgegevens

Adres

VillaVibes Single Reizen Utrechtsestraat 61 6811 LW Arnhem

Contact via WhatsApp

Stuur WhatsApp bericht (026 – 370 79 10)

Overige informatie

WatWaarde
KVK:KVK 51163187
BTW:823124964 B01

Bijna vol alarm

 

Bijna vol alarm

Meld je gratis aan voor het Bijna vol alarm van deze reis. Je ontvangt een mailtje als we zijn aanbeland bij de laatste plekjes.

"*" geeft vereiste velden aan

Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Geslacht

Reis alsnog boekenAnnuleren